Ktarzyna daje korepetycje z języka francuskiego w Łodzi


Łódź: język francuski

Witam,
nazywam się Ktarzyna i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka V roku UM, absolwentka liceum dwujęzycznego z wyk?adowym językiem francuskim, francuska matura i certyfikat Ambasady Francuskiej, dyplom DALF C2 (najwyższy stopień), rok studiów medycznych we Francji (stypendium Sokrates-Erazmus), przygotowanie pedagogiczne. Od 5 lat zajmuję się tłumaczeniami, uczę od 6 lat. Proponuję kursy języka francuskiego urozmaicone, multimedialne, na wszystkich poziomach zaawansowania, dostosowane do wieku i zainteresowań. Profesjonalnie, efektywnie i z u?miechem.

Następna oferta

Poprzednia oferta