James Kacprzak daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się James Kacprzak i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytoraMłody, dobrze przygotowany i doświadczony Native Speaker z Australii (Student Filologii Angielskiej, Uniwersytetu Warszawskiego) udzieli lekcji / konwersacji z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym i średnio-zaawansowanym.W programie zarówno teoretyczna nauka języka jak i udoskonalanie wymowy i słownictwa (w zależności od poziomu).Cena do uzgodnienia. (podstawowa jednostka 40 zł/1h, zale?na od miejsca lekcji)
Lekcje na terenie Warszawy. Dojeżdżam lub spotkania w Centrum (kawiarnie typu coffe heaven, traffic club, empik cafe)...jak będzie ciep?o możemy się spotkań np w którym? z parków warszawskich :)

Miła atmosfera :))))).Certyfikaty i wyró?nienia:
First Certificate in English (FCE)
Certificate in Advanced English (CAE)
Certificate of Proficiency in English (CPE)Matura Dwuj?zyczna z Języka Angielskiego:
Pisemna - 87%
Ustna - 100%Doświadczenie:
Nauczanie języka angielskiego od 4 lat (korepetycje).
Nauczanie w Międzynarodowym Centrum Językowym Bingo! Education.Nagrania jako Native Speaker do serii podręczników dla dzieci i młodzieży BINGO! Wyd. PWNNagrania do podręczników językowych dla Langenscheidt Polska Sp. z o.o. jako Native Speaker “20 minutes each day - EnglishNagrania jako Native Speaker dla wydawnictwa Cambridge University Press.


Następna oferta

Poprzednia oferta