Grzegorz B daje korepetycje z języka niemieckiego w Opolu


Opole: język niemiecki

Witam,
nazywam się Grzegorz B i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Opolu (województwo opolskie), a dokładnie: Opole dzielnica: Zaodrze ulica: Wrocławska 2b. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student języka biznesu (spec. język niemiecki i język rosyjski) Uniwersytetu Opolskiego udzieli korepetycji z j. niemieckiego (konwersacje, przygotowania do sprawdzianów/kartkówek/matury/egzaminów). Wysokie kompetencje językowe (4lata sp?dzone w Niemczech + 12lat nauki).
Cena korepetycji może ulec zmniejszeniu przy większej liczbie chętnych.

Następna oferta

Poprzednia oferta