Sylwia daje korepetycje z języka włoskiego w Krakowie


Kraków: język włoski

Witam,
nazywam się Sylwia i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype sylwia padiasek
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, filologii włoskiej uczę tego języka już 4 lata. Na lekcjach staram się przerobi? jak najwięcej materiału, by uczeń nie musia? dużo robić w sam, lub by sam chcia? nauczyć się więcej. Najwa?niejsza jest dla mnie konwersacja, którą można już rozpoczł? po kilku wstępnych zajęciach.

Następna oferta

Poprzednia oferta