Taeka Haraguchi daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Taeka Haraguchi i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nazywam się Taeka Haraguchi. Urodziśam się i wychowa?am w Stanach Zjednoczonych, mieszkałam też i studiowałam w Wielkiej Brytanii. Obecnie uczestniczł w wymianie studenckiej Erasmus na uniwersytecie Jagiellońskim. Oprócz konwersacji oferuję lekcje z wykorzystaniem różnorodnych, atrakcyjnych materiałów, które na pewno pomogę Ci udoskonalić Twój język angielski w przyjemnej atmosferze. Jeśli potrzebujesz poćwiczyć angielski przed wyjazdem zagranicznym lub na spotkania biznesowe, czy też po prostu udoskonalić swoje umiejętności lingwistyczne, nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną natychmiast!

contact: taeka.haraguchi@durham.ac.uk

asking price: 35 zł/ per hour.

Do you want to practice speaking english with a native speaker?

Hi, my name is Taeka Haraguchi and I am currently a student here in Kraków. I was both born raised in educated in the United States and England, and am now doing a year abroad at Jagellonian university. Besides just conversation, I have prepared materials to use to further help improve your English, so that you as a student can learn and also have a good time! If you need to practice your English for going abroad, a business meeting, or simply because you want to improve your linguistic abilities, please contact me as soon as possible!

Następna oferta

Poprzednia oferta