Polonica daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Polonica i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Inteligentna studentka filologii na Uniwersytecie Warszawskim udzieli korepetycji z języka polskiego w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Nadrabianie zaległości, bie??ca nauka. Pomoc w odrabianiu lekcji, pisaniu wypracowań, przygotowaniach do sprawdzianów i egzaminów (egzamin gimnazjalny, matura). Gramatyka, stylistyka, lektury.

Indywidualne podejście do ucznia, solidna nauka. Możliwy dojazd (Śródmieście, Mokotów), a w nagłych sytuacjach pomoc telefoniczna lub mailowa.

Cena do ustalenia - od 20 zł/60 min.

Następna oferta

Poprzednia oferta