Monika Wiendlocha daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Monika Wiendlocha i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam;-) Chętnie pomogę każdemu kto ma problem z językiem niemieckim. Jestem studentką AE w Poznaniu. Swoje umiejętności językowe mogę potwierdziś certyfikatem Goethego ZMP oraz licznymi osiągnięciami w konkursach. Ponadto często wyjeżdżam do Niemiec, więc mam kontakt z tym pięknym językiem :) Mam również doświadczenie, ponieważ już w Liceum we Wrocławiu udzielałam korepetycji z niemieckiego :)Dysponuje różnymi materiałami niezb?dnymi do prowadzenia zajęć. Zapewniam, że nauka języka niemieckiego to przyjemno?? :) MASZ PROBLEM, NAPISZ DO MNIE A ZOBACZYSZ, ŻE NIEMIECKI JEST NAPRAWDE PROSTYY :)
Gwarantuje szybkie i skuteczne przygotowanie do matury :)

Następna oferta

Poprzednia oferta