Magdalena Kanoniak daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Magdalena Kanoniak i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Masz kłopot z nauką języka Niemieckiego? Nie rozumiesz gramatyki, nie potrafisz napisa? wypracowania lub przeprowadzić konwersacji? Potrzebujesz mojej pomocy! Mam niemieck? maturę, jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Johana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem, od 2 lat mieszkam we Wrocławiu. Z miłą chęcią pomogę Ci zrozumieć, że język Niemiecki nie jest straszny- wbrew przeciwnie- to jeden z najbardziej przejrzystych i prostych języków na ?więcie! Wystarczy zrozumieć regu?y gramatyki, ortografii, nauczyć się wyj?tków i nie ba? się mówię, a oka?e się, że Deutsch ist einfach:-) Oferuję nauką języka na wszystkich poziomach: od szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum po studia. Wytłumaczę, przygotuję do matury, certyfikatów, przeprowadzę konwersacj?. Zapraszam również osoby chcące nauczyć się języka prawniczego lub przygotowujące się do wyjazdu do Niemiec. Posiadam własne materiały do nauki, na zajęcia dojeżdżam do ucznia. Zapraszam:-)

Następna oferta

Poprzednia oferta