Magda daje korepetycje z języka angielskiego w Szczecinie


Szczecin: język angielski

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

M?oda lektorka, magister filologii angielskiej z dużym doświadczeniem w renomowanych szczeci?skich szkołach językowych oraz szkole wyższej udzieli korepetycji młodzieży szkolnej i dorosłym. Jeśli masz problemy z jak?? parti? materiału lub myślisz, że angielski nie jest dla Ciebie, ale musisz zda? egzaminy, przyjdź i przekonaj się, że nauka też może staż się Twoim hobby.

Zajęcia na Pogodnie, niedaleko przystanku na Wawrzyniaka (dojazd 7, 5,9), możliwe w godzinach porannych lub od 15 (do ustalenia).

Napisz maila na adres: moma1@vp.pl, zadzwoń 691-295-175 lub skontaktuj się ze mną na gg. 10838681.

Następna oferta

Poprzednia oferta