Michał daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Michał i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: możliwy dojazd. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Matematyka jest horrorem dla Ciebie lub Twojego dziecka?
Chętnie pomogę!

Skutecznie nauczę matematyki na poziomie gimnazjum i liceum. Jestem studentem ekonomii i jestem laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów matematycznych, i uczę już dwa lata, więc wiem, jak skutecznie przekazać Ci swoją wiedzę. Cierpliwie i do skutku. Pierwsze spotkanie gratis, reszta-od 30 zł/h. Możliwy dojazd lub lekcje u mnie na Muranowie (w okolicach Jana Paw?a II/Anielewicza).
_______________
-Micha?
tel: 501 663 653

Następna oferta

Poprzednia oferta