Sandra de Arana daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Sandra de Arana i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: ul. Siennicka 22. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype s.babita
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doy clases de castellano: todos los niveles, todas las opciones - conversación, comprensión auditiva y de lectura, gramÃ¥tica - exÃ¥menes, redacción de textos, apoyo al estudio...

Lekcje hiszpańskiego: na wszystkich poziomach, wszystkie warianty - konwersacje, rozumienie ze s?uchu i lektury, gramatyka-egzaminy, redagowanie tekstu, pomoc w nauce...

Ja - studentka filologii na UW, dwujęzyczna i z podwójnym obywatelstwem, urodziśam się w Madrycie i na przemian ?y?am w Polsce i Hiszpanii, wobec czego w?adam obydwoma językami jak językiem ojczystym.
Gwarantuję os?uchanie się z poprawnym akcentem i wymow? od pierwszego dnia, oferuję różnorodne materiały i dostosowanie się do potrzeb ucznia.

Więcej informacji na maila lub pod nr telefonu.

Saludos,
Sandra

Następna oferta

Poprzednia oferta