Katarzyna daje korepetycje z architektury w Kielcach


Kielce: architektura

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką architektury. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zajęcia z rysunku architektonicznego, przygotowujące do egzaminu wstępnego na Wydział Architektury i Urbanistyki, udzieli dyplomowany architekt, absolwentka WA Politechniki Krakówskiej. Posiadam doświadczenie w pracy zawodowej, oraz umiejętności pedagogiczne w pracy z młodzieżą. Kurs odbywa się u mnie w domu 20 km od Kielc, w miłej atmosferze. Dodatkowo udostępniam interesujące informacje, zwi?zane bezpośrednio ze studiami na wydziale. Kurs wedle upodoba? może obejmować również nauką programów architektonicznych, potrzebnych w toku studiów, jak Autocad czy Photoshop.
PS. Zajęcia z rysunku trwają 3 godziny zegarowe. Przygotowuję do egzaminu Politechniki Krakówskiej i Politechniki Swi?tokrzyskiej.
Serdecznie Zapraszam :)

Poprzednia oferta