Bogusława daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Bogusława i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie, jestem absolwentką Sorbony, aktywnym nauczycielem stale doskonal?cym swoje kompetencje językowe i pedagogiczne. Chętnie udzielę korepetycji z gramatyki, konwersacji, wymowy, czytania, pisania, przygotuję do sprawdzianu. Posiadam własne, ciekawe materiały: podręczniki, cd, książki, pras?, różnego rodzaju dokumenty. Z dojazdem do ucznia!
Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze. Zdobyte doświadczenie wykorzystuj? solidnie przygotowując się do każdych zajęć. Zapraszam
Cena: 40 zł/60 min

Następna oferta

Poprzednia oferta