Kuba daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Kuba i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem absolwentem dziennej anglistyki UW oraz studentem III roku marketingu wyk?adanego po angielsku. Studiowałem na dwóch uczelniach w USA - Arizona State University oraz University of Florida. Posiadam zdane egzaminy CPE, English for Business (EFB) i TOEFL. Mam 6 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno general English jak i business i legal English, dla uczniów w każdym wieku i o każdym poziomie. Kilka lat uczyćem w szkołach językowych, firmach i kancelariach prawniczych. W zależności od potrzeb ucznia prowadzę konwersacje (również w języku biznesowym), pomagam w pracach domowych pisemnych i tłumaczeniowych oraz przygotowuję do egzaminów. Do prowadzonych zajęć podchodzę profesjonalnie, zapewniam materiały oraz gwarantuję dobre wyniki w nauce. Cena 40 zł/60 min 60 zł/90 min Tel: 502 455 153, 2-3 osoby 50 zł za 60 min

Następna oferta

Poprzednia oferta