Anna daje korepetycje z języka polskiego w Katowicach


Katowice: język polski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: przystanek autobusu linii 51 znajduje się 100 m od mojego bloku, wi?c dojazd jest dogodny:). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką II roku Filologii Polskiej na Uniwersytecie Śląskim (specjalność nauczycielska). Z chęcią udzielę korepetycji uczniom mającym kłopoty z językiem polskim, a także tym, którzy chcieliby poszerza? swoje zainteresowanie tym przedmiotem. Solidnie przygotuję także do ustnej matury z języka polskiego oraz egzaminu gimnazjalnego (część humanistyczna). Posiadam wiele materiałów, które b?de udostępnia?a swoim uczniom, a także wiele arkuszy przyk?adowych testów gimnazjalnych. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta