D. R. daje korepetycje z języka niemieckiego w Łodzi


Łódź: język niemiecki

Witam,
nazywam się D. R. i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studiuję na IV roku tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim (j. ang. + j. niem). Udzielę korepetycji na każdym poziomie, pomogę w nauce, przygotowaniu do matury oraz pokonaniu bariery językowej itp.. :)
Do każdego podchodzę indywidualnie, prowadzenie lekcji zależy od tego, kto w jakim stopniu i celu chce się nauczyć języka.
Lekcje odbywaja się u mnie, jest to okolica szpitala Madurowicza w Łodzi (jeden przystanek tramwajowy za dworcem Łódź kaliska w strone Retkinii)
(tramwaje 12,10,14 + autobusy)

Następna oferta

Poprzednia oferta