Izabela daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Izabela i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim posiadająca certyfikat znajomości języka niemieckiego Test DAF udzieli korepetycji ludziom w każdym wieku i na każdym stopniu zaawansowania. Jeśli masz problemy w szkole, coraz bardziej obawiasz się matury, lub potrzebujesz znajomości tego języka w pracy zg?o? się! Nigdy nie jest za późno!
Zainteresowanych proszę o kontakt.

Następna oferta

Poprzednia oferta