Iwona daje korepetycje z języka niemieckiego w Olsztynie


Olsztyn: język niemiecki

Witam,
nazywam się Iwona i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie), a dokładnie: Jaroty. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 4. roku filologii germańskiej na UWMie(mieszkałam 12 lat w Niemczech) udzieli korepetycji z niemieckiego (konwersacje, pomoc w pisaniu wypracowań, odrabianiu prac domowych, przerabianie materiału na poziomie podstawówki, gimnazjum, liceum oraz studiów). Bieg?a znajomość oraz perfekcyjna wymowa!Zaj?cie I-go miejsca na olimpiadzie wojewódzkiej. Zapraszam. tel. 665 399 277

Następna oferta

Poprzednia oferta