Janusz daje korepetycje z fizyki w Toruniu


Toruń: fizyka

Witam,
nazywam się Janusz i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem trzeciego roku Fizyki Technicznej i pierwszego Fizyki Teoretycznej na UMK. Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Gwarantuje indywidualne podejście do ucznia oraz sympatyczn? atmosferę na zajęciach. Zapewniam solidne przygotowanie do prac klasowych oraz matury.

Każda następna godzina 20 zł/h

Następna oferta

Poprzednia oferta