Hela daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Hela i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Mokotów, Centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuję lekcje na każdym poziomie zaawansowania. Mam doświadczenie w nauczaniu języka; zajęcia zawsze dopasowuj? do oczekiwań ucznia i jego indywidualnych potrzeb, posiadam dużo różnorodnych materiałów do nauki. Urozmaicam lekcje tak, by nigdy nie byćy nudne, umiem zmotywować do nauki. Jestem native speakerem, studentką czwartego roku Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszam na zajęcia:-)

Następna oferta

Poprzednia oferta