Ula Liwarska daje korepetycje z języka francuskiego we Wrocławiu


Wrocław: język francuski

Witam,
nazywam się Ula Liwarska i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witajcie mi?o?nicy języka francuskiego :) Jestem studentką filologii francuskiej na UWr. Wielokrotnie wyjeżdżając? do Francji, a w?a?nie przed chwil? wróci?am z Erasmusa :) Oprócz tego, iż jestem osobą niezwykle pozytywnie nastawion? do ?wiata i u?miech nie jest mi obcy, posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz dysponuję ciekawymi materiałami, które sprawię, że nauka tego pięknego języka będzie łatwa i przyjemna :) A więc do zobaczenia :)

Następna oferta

Poprzednia oferta