Joanna daje korepetycje z języka angielskiego w Lublinie


Lublin: język angielski

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

witam! z miła chęcią udzielę korepetycji z języka angielskiego w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem studentką lingwistyki stosowanej, posiadam doświadczenie w nauczaniu tego języka, zapewniam liczne materiały dodatkowe. Posiadam certyfikat na poziomie zaawansowanym, zajęćia odbywaja się w domu ucznia. wszelkie dalsze informacje udzielę pod numerem 513835837.

Następna oferta

Poprzednia oferta