Michał Bizoń daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Michał Bizoń i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Ul. Chodowieckiego, dzielnica Krowodrza.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Chocia? jestem Polakiem, od 8 lat mam sta?y kontakt z mówionym i pisanym językiem angielskim, przez 2 lata w USA, następnie w Szkole Brytyjskiej, którą ukończyłem egzaminem A - level, będęcym równowa?nikiem matury. Obecnie jestem studentem 5 roku tudiów międzywydziałowych SMP i 3 roku filozofii na UJ. Posiadam znajomość języka angielskiego na poziomie native speakera.

Następna oferta

Poprzednia oferta