Sylwia Szukiel daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości K?trzyn


K?trzyn: język angielski

Witam,
nazywam się Sylwia Szukiel i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości K?trzyn (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczycielka angielskiego oferuje korepetycje oraz przygotowanie do matury/egzaminu gimnazjalnego oraz certyfikatu FCE. Posiadam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Swoje kwalifikacje mogę potwierdzic odpowiednimi dyplomami oraz certyfikatem FCE. Zapewniam materialy szkoleniowe. Nauka zarowno u mnie jak i w mieszkaniu klienta. Miła atmosfera, indywidualne program nauczania dla każdego ucznia dostosowany do jego wieku, charakteru, preferencji, możliwości percepcyjnych, a przede wszystkim celu językowego.

Poprzednia oferta