Magdalena Bursa daje korepetycje z języka angielskiego w Rumii


Rumia: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena Bursa i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Rumii (województwo pomorskie), a dokładnie: Reda. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje z języka angielskiego dla dorosłych i dzieci z możliwością dojazdu na terenie Rumi i okolic. Lekcje są zró?nicowane i dostosowane do potrzeb ucznia ze szczególnym naciskiem na konwersacj? i gramatykę.

Cennik: 1h - 1 os. - 35 zł,

1,5 h - 1 os. - 40 zł - najefektywniejsze,

1,5 h - 2 os. - 25 zł. O mnie: Jestem studentką Uniwersytetu Gdańskiego (prawo). Posiadam międzynarodowe certyfikaty z języka angielskiego Uniwersytetu w Cambridge (FCE/CAE) i doświadczenie w pracy jako lektor w szkole językowej z osobami dorosłymi i dziećmi. Korepetycji udzielam od 3 lat.

Następna oferta

Poprzednia oferta