Joanna daje korepetycje z języka polskiego w Poznaniu


Poznań: język polski

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Poznań i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką języka polskiego, absolwentką studiów slawistyczno-polonistycznych o specjalizacji nauczycielskiej, posiadając? doświadczenie w nauczaniu (indywidualnym i grupowym), praktykę w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Udzielę korepetycji z języka polskiego, pomogę w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego, jak i do matury, a także do egzaminów, odbywających się na studiach (polonistycznych, slawistyczno-polonistycznych). Posiadam materiały dydaktyczne.

Następna oferta

Poprzednia oferta