Grzegorz Lewko daje korepetycje z języka angielskiego w Braniewie


Braniewo: język angielski

Witam,
nazywam się Grzegorz Lewko i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Braniewie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype grzegorz-lewko
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Mam 26 lat. Korepetycjami z j. angielskiego zajmuję się już 6 lat. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi które wymagaj? dużej pomocy ze strony nauczyciela (trudności w nauce) jak i takich, które osi?gaj? dobre wyniki w nauce i potrzebują sprawdzianów i powtórze? przed tymi, które czekaj? je w szkole. Specjalizuję się w nauczaniu na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum, ze względu na to, że z tych szkół wywodzi się 90 % dzieci które uczyćem lub uczę. Indywidualne podejście do każdego ucznia i profesjonalizm.

Od 2 klasy szkoły podstawowej sam uczyćem się angielskiego na prywatnych lekcjach. Nigdy nie mia?em problemów z tym językiem - ani na w szkole średniej ani na studiach, często pomagałem innym w nauce - i tak zaczł?y się korepetycje.

Posiadam wykształcenie pedagogiczne (kurs pedagogiczny).

6 lat doświadczenia z różnymi dziećmi (także dysleksja, dysgrafia).
Przez ten czas ponad 20 osób na zajęciach.
Przygotowywa?em także osoby do wyjazdu za granicą.