Monika Kurek daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Monika Kurek i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Do?wiedczenie: 7 lat intensywnej nauki j. angielskiego. Kilkakrotne zastosowanie języka w naturalnym ?rodowisku (za granica). Ch?? pomocy innym w j. angielskim. Pomoc w nauce do sprawdzianów, poznawanie nowych czasów, pomoc w odrabianiu zadań domowych otraz nauka nowych słówek i wiele, wiele więcej!

Następna oferta

Poprzednia oferta