Mateusz daje korepetycje z matematyki w Poznaniu


Poznań: matematyka

Witam,
nazywam się Mateusz i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem IV-ego roku Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studentem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Moje dotychczasowe wyniki:

** finalista najwyższego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej dla uczniów gimnazjum,
** finalista najwyższego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej dla uczniów liceum,
** wynik 100% z matury podstawowej z matematyki,
** wynik 100% z matury rozszerzonej z matematyki.

Udzielę korepetycji z zakresu Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Liceum (w tym do matury), a także pomogę w przygotowaniach do olimpiady matematycznej.
Nie odrabiam sam za nikogo lekcji, to do niczego nie prowadzi. Interesuje mnie rzetelna praca z uczniem - kluczem do sukcesu jest zrozumienie materiału i do tego będziemy wspólnie d??y?.

Ze swojej strony zapewniam zaangażowanie i miłą, spokojn? atmosferę.
Zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta