Anna Siwicka daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Anna Siwicka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego udzieli lekcji języka Angielskiego na każdym poziomie. Mam doświadczenie w nauczaniu dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Uczniom liceum zapewniam dobre przygotowanie do nowej matury. Dla każdego indywidualnie uk?adam program i dopasowuje techniki nauczania. Zajęcia mogę się odbywać u mnie w domu (metro Natolin) lub też u ucznia jeśli mieszka na Ursynowie lub Mokotowie. Zapraszam wszystkich chętnych! Tel. 502652310

Cena za godzinę zajęć - 50 zł

Następna oferta

Poprzednia oferta