Joanna daje korepetycje z języka angielskiego w Tarnobrzegu


Tarnobrzeg: język angielski

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tarnobrzegu (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 3 roku filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych udziela korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym. Z doświadczeniem,(praktyka w szkołach: podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia) tanio i profesjonalnie. Serdecznie zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta