Natalia daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Natalia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczycielka języka angielskiego udzieli korepetycji na każdym poziomie. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, dorosłymi, przygotowaniu do matury oraz egzaminów FCE.

Skutecznie! - ka?da lekcja rozpoczyna się krótk? powtórkę przerobionego materiału w formie pisemnej lub ustnej; człste sprawdziany, obowi?zkowo prace domowe.

Przyjemnie - praca jest moją pasją, co gwarantuje, spokojn?, przyjazną atmosferę na zajęciach.

Indywidualnie - ca?kowite dostosowanie formy prowadzonych zajęć do potrzeb i wymaga? ucznia.

Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta