Marek Białas daje korepetycje z matematyki w Mikołowie


Mikołów: matematyka

Witam,
nazywam się Marek Białas i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Mikołowie (województwo śląskie), a dokładnie: Ruda ŚlÄ…ska, Zabrze, Gliwice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student Politechniki Śląskiej w Gliwicach, 22 lata. Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami jestem cierpliwy i sumienny. Chętnie udzielę korepetycji z Matematyki zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i gimnazjum, technikum czy liceum. Mieszkam w Miko?owie/Borowej Wsi (pogranicze Rudy Śląskiej i Miko?owa) jestem osobą zmotoryzowan? więc nie ma problemu z dojazdem do ucznia. Udzielam lekcji także u siebie w domu. Cena do uzgodnienia (w zależności od szczebla edukacji i wymaga?). Korepetycji udzielam już od ponad roku. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 693028230 (najlepiej po godzinie 15.00)

Następna oferta

Poprzednia oferta