Agata Cis daje korepetycje z języka angielskiego w Gorzowie Wielkopolskim


Gorzów Wielkopolski: język angielski

Witam,
nazywam się Agata Cis i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gorzowie Wielkopolskim (województwo lubuskie), a dokładnie: Możliwo?Ä? dojechania nauczycielki do Wojcieszyc i K?odawy w weekendy.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, piątku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Co prawda mam 15 lat, a jednak mam doświadczenie... uczę się języka od 10 lat. Mam za sobą próbny test LTA, z którego otrzymałam wynik powyżej przeci?tnej. Poza tym wygra?am konkurs New England. Wci?? uczę się angielskiego ale na poziomie matury rozszerzonej... Dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej mogę dużo nauczyć, natomiast uczniom gimnazjum mogę udzieli? przydatnych korepetycji. Uważam że jestm osobą miłą i mam znakomity kontakt z dziećmi.

Następna oferta

Poprzednia oferta