Roger daje korepetycje z historii sztuki w Legnicy


Legnica: historia sztuki

Witam,
nazywam się Roger i jestem korepetytorem historii sztuki. Korepetycji udzielam w Legnicy (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii sztuki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Porozmawiajmy o pięknej dyscyplinie wiedzy, o historii sztuki przed maturę lub przed wyborem kierunku studiów. Pomogę rozwiązać dylematy i podpowiem, jak rozwiązać testy i porównywa? dzieńa malarstwa, rze?by i architektury aby uzyskać dobry wynik. Nie zapominam o Twoich pracach pisemnych, pomogę w ich redakcji, wyborze literatury i sformu?owaniu też i idei, zgodnie z dewizł prof. Jana Bia?ostockiego "Sztuka jest cenniejsza nią złoto".
Roger wyk?adowca i nauczyciel