Paweł Prowiński daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Paweł Prowiński i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Piaseczno, Konstancin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 36 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam. Mam na imię Pawe? i jestem studentem pierwszego roku politechniki warszawskiej. Bardzo chętnie udzielę korepetycji z matematyki i geografii. Jestem dyspozycyjny i zmobilizowany dlatego nie jest dla mnie problemem dojazd do ucznia. Najbardziej odpowiada?yby mi po?udniowe dzielnice warszawy oraz podwarszawskie miasta takie jak np. Konstancin, Piaseczno. Korepetycji udzielam z przerwami od kilku lat natomiast mam sześcioro młodszego rodzeństwa tak więc wydaje mi się że jestem dobrze wyszkolony w pomaganiu w szkole i cierpliwy. Proszę dzwońic pisac na gg. gdybym nie odbiera? telefonu proszę o napisanie smsa na pewno oddzownie.

Następna oferta

Poprzednia oferta