Weronika daje korepetycje z języka rosyjskiego w miejscowości Mokotów


Mokotów: język rosyjski

Witam,
nazywam się Weronika i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Mokotów (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 2-go roku SGH udzieli korepetycji z języka rosyjskiego. Jestem nativem speakerem, z bieg?? znajomości? języka polskiego. Udzielę korepetycji na każdym poziomie zaawansowania i w każdej formie (gramatyka, konwersacje, poprawna wymowa, a nawet slang). Gwarantuję indywidualne podejście do każdego ucznia i sukces w nauce.