D. Rutkowska daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się D. Rutkowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie), a dokładnie: Retkinia, Karolew. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studiuję na IV roku filologii na Uniwersytecie Warszawskim (j. ang. + j. niem). Udzielę korepetycji na każdym poziomie, pomogę w nauce, przygotowaniu do matury oraz pokonaniu bariery językowej itp. Do każdego podchodzę indywidualnie, sposób prowadzenie lekcji zależy od tego z czym dana osoba ma problemy lub pod jakim kątem chce nauczyć się języka.

Lekcje odbywają się u mnie, jest to okolica szpitala Madurowicza w Łodzi (jeden przystanek tramwajowy za dworcem Łódź Kaliska w stron? Retkinii - tramwaje 12,10,14 + autobusy)
Cena za godzinę zegarową to 30 zł, w przypadku lekcji więcej nią raz w tygodniu - możliwość negocjacji!
Zapraszam serdecznie!

Następna oferta

Poprzednia oferta