Aga daje korepetycje z języka rosyjskiego w Rzeszowie


Rzeszów: język rosyjski

Witam,
nazywam się Aga i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Rzeszowie (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii udzieli korepetycji uczniom (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia) i osobom dorosłym (przygotowanie do wyjazdu, potrzeby zawodowe). 2-letnie doświadczenie, cierpliwość, własne materialy i przyjemna atmosfera. Możliwe są też jenorazowe spotkania lub pomoc w pracach domowych.

Następna oferta

Poprzednia oferta