Ewelina daje korepetycje z języka ukraińskiego w Lublinie


Lublin: język ukraiński

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką języka ukraińskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka ukraińskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IVroku Filolgii ukraińskiej na Uniwersytecie im. Marii Curie-Sk?odowskiej w Lublinie. W tym roku miałam okazj?, przez cały semestr studiować na Uniwersytecie Iwana Franki we Lwowie, oprócz tego w 2007 roku uczestniczy?am w Międzynarodowej Szkole Ukrainistyki w Kijowie. Mam nadziej?, że posiadana przeze mnie wiedza z zakresu znajomości języka ukraińskiego dla kogoś oka?e się być przydatna i cenna.

Następna oferta

Poprzednia oferta