Karolina Izdebska daje korepetycje z języka polskiego w Siedlcach


Siedlce: język polski

Witam,
nazywam się Karolina Izdebska i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Siedlcach (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką II roku filologii polskiej na Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Od zawsze język polski stanowi? część moich zainteresowań. Wcześniej udzielałam już korepetycji, przygotowując m.in osoby do egzaminu dojrzałości, czy też do testu wieśczłcego nauką w gimnazjum. Oprócz przekazywania tre?ci merytorycznych, oferuję również swoją pomoc przy pisaniu prac pisemnych. Jestem osobą z natury kontaktow?, otwart?, sumienn?, lubię pracować z dziećmi.
Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z mojej oferty.

Poprzednia oferta