Aneta Bielak daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Lublinie


Lublin: język hiszpański

Witam,
nazywam się Aneta Bielak i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych w przystępnej cenie. Jestem studentką 3-go roku iberystyki na UMCS. Mia?am wielokrotny kontakt z językiem dzięki wyjazdom do Hiszpanii. W granicach Lublina doje?dzam do ucznia, poza Lublinem kwestia uzgodnienia :) W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Jeżeli zawsze podoba? Ci się ten język to dobrze trafiłeś/a?. Przekonaj się jaki jest łatwy! :) Pozdrawiam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta