Łukasz daje korepetycje z historii w Krakowie


Kraków: historia

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem historii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Tychy. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim z przyjemnością (aczkolwiek za skromn? op?at?) udzielę korepetycji w zakresie przedmiotu historia. Zainteresowanych pomocą w nauce tego przedmiotu (także pomoc w pracach domowych), przygotowaniem do matury, czy po prostu miłą rozmow? na tematy historyczne wzbudzaj?ce pasją histori? proszę o kontakt. Zapewniam miłą atmosferę, atrakcyjno?? przedstawianych zagadnień, dużą dozł wyrozumia?o?ci, a także skuteczność. Sam przez to przechodziśem i wiem jak pomóc komu? kto nie może się przekona? do historii :)

Następna oferta

Poprzednia oferta