Gloria Vila daje korepetycje z języka hiszpańskiego we Wrocławiu


Wrocław: język hiszpański

Witam,
nazywam się Gloria Vila i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Native speaker z wykształceniem pedagogicznym oferuje lekcje hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania: konwersacje, gramatyka, przygotowanie do egzaminów. Urozmaicone zajęcia w miłej atmosferze, z wykorzystaniem licznych materiałów własnych (książki, muzyka, filmy, podręczniki...). Lekcje indywidualne lub możliwość stworzenia małych grup.

Następna oferta

Poprzednia oferta