Daria daje korepetycje z matematyki w Bytomiu


Bytom: matematyka

Witam,
nazywam się Daria i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Bytomiu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych gimnazjalistów, uczniów szkół średnich i studentów u studentki III roku matematyki na Politechnice Śląskiej. Pomogę w rozwiązywaniu zadań, nadrabianiu zaległości, odrabianiu lekcji, przygotowaniu do testów, sprawdzianów, matury. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie Bytomia i okolic. 25 zł/60 min, materiał ze studiów 30 zł/60 min Kontakt gg: 7774358, tel. 604493609

Następna oferta

Poprzednia oferta