Karolina Szczepańska daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Karolina Szczepańska i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ochota,Wola,Mokotów,Śródmieście...w zalezno?ci od potrzeb(w miar? możliwo?ci).. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką języka polskiego w gimnazjum. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na wszystkich etapach edukacji. Pomagam w pracach domowych, pisemnych, przygotowaniu do lekcji, powtózenie wiadomości do egzaminu po klasie 6, gimnazjalnego, maturalnego. Dysponuję licznymi materiałami, w tym testami.

Następna oferta

Poprzednia oferta