Nick Gatt Coleiro daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Nick Gatt Coleiro i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

NATIVE ENGLISH SPEAKER z Łodzi oferuje lekcje języka angielskiego od poniedziałku do soboty, w godzinach rannych, przedpo?udniowych i popo?udniu, dla osób w każdym wieku na wszystkich poziomach (matura, FCE, CAE, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate i Advanced.

Lekcje skierowane są głównie na Reading, Writing, Listening ale przede wszystkim na Speaking i poprawn? wymow?. Przygotowuję wszystkie niezb?dne materiały. Wszystko co musisz zrobić, to skontaktowa? się ze mną w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zadzwoń na 503730976 i popro? Mart? Gatt Coleiro (mówi po polsku) lub na 514409267 żeby porozmawia? ze mną (Nick Gatt Coleiro) po angielsku.

Następna oferta

Poprzednia oferta