Błażej daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Błażej i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Poznań, wszystkie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Angielski przez Skype!Ucz się angielskiego nie wychodzęc z domu!Wystarczy że masz ??cze internetowe, darmowy program Skype a już możesz uczyć się angielskiego i ?wiczy? konwersacje z wykwalifikowanym i doświadczonym nauczycielem!Wszystkie poziomy zaawansowania,
Business English
Pomoc przed egzaminami,
Nauka od podstaw,
Ciekawe lekcje i nowoczesna tematyka,
Sta?e lub doraźne spotkania.
Lekcja próbna za darmo!!Dowiedz się więcej z nagrania audio na stronie www.bkoziol.pl

Jak to dzia?a?

Jeśli chcesz spróbowa?, czy taka forma nauki jest odpowiednia dla Ciebie, zadzwoń lub napisz. Termin i tematyk? samej lekcji próbnej ustalimy mailem lub przez skype jeszcze przed jej odbyciem. Podczas tej lekcji prowadzonej online umówimy się konkretnie czego Ci potrzeba i czego chcesz się nauczyć.
O mnie:Jestem nauczycielem języka angielskiego z doświadczeniem ze wszystkich typów szkół pa?stwowych, szkół prywatnych i różnych kursów. Jestem certyfikowanym egzaminatorem maturalnym. Proponuję profesjonalne i skuteczne lekcje (bez cudownych metod i nagra? podprogowych). Co najważniejsze, są to lekcje indywidualnie dobrane do Twojego poziomu, celów i umiejętności. Chętnie odpowiem na e-maile i telefony z pytaniami.
Pozdrawiam,
B?a?ej

blazej@bkoziol.pl

tel. +48 502 953 187

Następna oferta

Poprzednia oferta