Maciej Sumiński daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Maciej Sumiński i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Mi?sk Mazowiecki. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student drugiego roku elektroniki na Politechnice Warszawskiej chętnie rozja?ni tajniki sztuki programowania (C/C++/Pascal) lub magicznie sprawi, że rozwiązywanie zadań z matematyki zacznie sprawia? przyjemno??.
Krótko mówiąc - oferuję korepetycje z wyżej wymienionych dziedzin w przystępnej cenie (jako student nie mam wielkich wymaga?) na terenie Rembertowa lub w najbli?szej okolicy.
Jeżeli Twój problem z programowaniem polega na tym, że musisz zrobić projekt, ale nie masz ochoty zapoznawa? się z językiem programowania - mogę Cię przed tym uratowa?.
Proszę dzwońi? po godzinie 20, na smsy odpowiadam prawie ca?? dob?.

Następna oferta

Poprzednia oferta