Wojtek daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Wojtek i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

nie jestem nauczycielem który trzyma się sztywnych regu? nauczania języków w szkołach które przynoszą mierne rezultaty. jestem m?oda osoba która chętnie podzieli się swoja wiedza z innymi. każdemu gwarantuje lekcje próbn?. zapewniam materiały. oplata zale?na od czasu trwania lekcji i jej rodzaju. możliwość nauki w grupach (zniżki) zapewniam nauką pisania, czytania, wymowy, gramatyki i wszystkiego innego co będzie niezb?dne do przyswojenia pe?nej wiedzy. zapraszam serdecznie

Następna oferta

Poprzednia oferta